O nás

Naša spoločnosť HT SH s.r.o. prevádzkuje štrkovňu v Šarišských Michaľanoch. Vyrábame, predávame a dopravujeme certifikované štrky, štrkopiesky, piesky, kameniva a zeminy, ktoré sú určené na predaj stavebníkom, ale aj iným spotrebiteľom.

Sme dodávateľom materiálu pre stredne veľké stavebné spoločnosti sídliace v regióne Prešovského samosprávneho kraja.

História spoločnosti

Spoločnosť HT SH s.r.o. bola založená v roku 2006, sídli na ulici Hollého 29 v Sabinove. Spoločnosť aktuálne zamestnáva 9 zamestnancov.

Aktivity spoločnosti sa do roku 2007 orientovali len na obchodnú činnosť. Neskôr spoločnosť vybudovala štrkovňu v Šarišských Michaľanoch a spustila do prevádzky technologickú linku na triedenie štrkov. Spoločnosť je držiteľom Certifikátu vnútropodnikovej kontroly a Vyhlásení o zhode na tieto svoje výrobky.

V súčasnosti je spoločnosť dodávateľom materiálu pre stredne veľké stavebné spoločnosti sídliace v regióne Prešovského samosprávneho kraja. Všetky dodávky našej produkcie sú zabezpečované s dostatočným počtom vyklápacích, ako aj špeciálnych vozidiel na prepravu kameniva a sypkých materiálov. Dodávame pre veľkoodberateľov, ako aj veľké množstvo maloodberateľov.

 

V prípade záujmu o naše produkty navštívte náš eshop.

Nakupovať

Ak máte nejaké otázky, neváhajte a obráťte sa na nás.

Kontaktovať

Pôsobíme aj ako komplexný dodávateľ pre stavby.

Mám záujem